درباره ما

مقدمه

سال‌هاست بسیاری از دست‌اندكاران و متخصصین ساخت و ساز و معماری در کشور، پیکسل‏‌پک را به عنوان یك شركت خلاق، متفاوت و پیوند دهنده هنر به معماری مدرن می‌شناسند. شاخص‌ترین و بارزترین تمایز محصولات پیکسل‌پک، افزایش ارزش افزوده ملک است، که بواسطه کیفیت ممتاز محصولات به لحاظ طراحی دکوراسیون داخلی و کیفیت متمایز تولید تجربه شده است. هرجا كه برای انتخاب محصول، كیفیت تولید و ویژگی‌های طراحی(ابعاد، تنوع طرح، ارایه خدمات رایگان و...)، از اهمیت اصلی برخوردار بوده، پیکسل پک در ممتازترین رده ارزیابی شده است.

راه‌حل‌‏های متمایز

سال 1392 مهم‌ترین دستاورد در زمینه هنر معماری اتفاق افتاد، و برای اولین بار ایده تولید طرح های گرافیکی متمایز با ابعاد صنعتی مطرح و توسعه یافت. پیکسل‏‌پک با محصولی متفاوت، قدم به عرصه‌ی تولید در هنر معماری كشور گذاشت. پیکسل‌پک مفتخر است كه با این اقدام موجب تولید دانش، تكنولوژی، و تجارب جدید در كشورمان به صورت کاملاً بومی و ایرانی و در نتیجه جلوگیری از خروج ارز و صرفه جویی در صنعت ساختمان شد. ما اولین شركتی هستیم كه با رویكردی متفاوت و کاملاً هنری راه حل‏های منحصر بفرد خود را با ارائه‌ی خدمات طراحی و مهندسی به بازار عرضه نمودیم.

بینش متمایز

خلاقیت: حوزه اصلی فعالیت پیکسل‏‌پک، دکوراسیون داخلی ساختمان است ومحور اصلی ماموریت ما توسعه و تحول در معماری، و ارایه‌ی راه‌حل‌های نهایی جهت ایجاد ارزش افزوده در ساختمان‌ها به کمک تلطیف تاثیر هنر است. از دیدگاه پیکسل‌‏پک نمی‌توان بدون خلاقیت، به این راه‌حل‌های نوین دست پیدا کرد و آن‏ها را پیشنهاد كرد. بنابراین نواندیشی و نوجویی در کالبد پیکسل‏‌پک قرار دارد.
نوآوری: این شركت در طول سال‌ها حضور و فعالیت هنری در صنعت دکوراسیون داخلی، توام با تحقیق، توسعه و پژوهش توانسته است با نوآوری و ایجاد تحولات مثبت در دکوراسیون داخلی ساختمان دستاوردهای قابل‌توجهی را در این زمینه از خود به جای بگذارد.
ما از سال 92 تا كنون، به طور مداوم در حال توسعه روش‏‌ها و ابزارهای جدید طراحی با ویژگی‌های نوآورانه هستیم، و هر راه حل و دسته طرحی كه عرضه كرده‌ایم، راهی بوده برای حل مشكلات طراحی، كاهش هزینه‌ها، سرعت بیشتر، ایجاد ارزش افزوده بیشتر...
بهبود مستمر: در پیکسل‏‌پک انتظار داریم همه چیز در بهترین سطح استانداردهای موجود باشد، ما بهبود مستمر در روش‌ها و سیستم‌ها، و بهبود مهندسی محصولات را از اصول و ارزش‌های بنیادی‏مان می‌دانیم، که از نتایج این بهبود مستمر نهایتاَ مشتری برخوردار خواهد شد.
راه شکوفایی: پیکسل‏‌پک راه شکوفایی خود را دقیقاَ درچارچوب ماموریت چالشی‌اش برنامه‌ریزی كرده است. سال 1392 پیکسل‏‌پک با 3 نفر آغاز به كار كرد. امروز بالغ بر 30 نفر عضو خانواده‌ی پیکسل‏پک هستند. امروز شركت ما، از ساختاری تخصصی، مکانیزه و دوستدار محیط زیست برخوردار است، و هر روز با هنرمندان و اندیشمندان بیشتری شروع به همکاری خواهد کرد. استانداردهای IMS در سیستم مدیریتی شركت مستقر شده، و واحد طرح و توسعه هر روز راه حل‏‌هایی نوآورانه را به بازار معرفی خواهد کرد.

افق رویا

بزرگترین رقیب‌ ما رویاهای ما هستند،‌ و ما معتقد هستیم با ارایه راه حل‏‌های ناب هنری، طراحی‏‌های رویا پردازانه را ممکن خواهیم کرد.

بیانیه ماموریت

بیانیه ماموریت پیکسل‏پک جزیی از عناصر راهبردی ما است که حوزه فعالیت و مسیر فعالیت‏های ما را مشخص کرده است:
پیکسل‏پک سازمانی است قابل اعتماد، پیشرو، سرآمد که راه حل‏هایی نهایی را در زمینه دکوراسیون داخلی و خارجی، گرافیک و نورپردازی ارایه می‏دهد.
بهره‏گیری از ایده‏های خلاقانه هنری و نگرش متعالی، پایبندی به تعهدات و ارزش‏های تعریف شده، بروزترین و برترین ابزارهای طراحی روز دنیا به صورت انحصاری، کیفیت ممتاز محصولات و خدمات طراحی و مهندسی، به همراه علم روز دنیا در قالب نیروهای بومی طراحی و بهره‏مندی از برترین نرم‏افزارها و سخت‏افزارها، پیکسل‏پک را قادر ساخته که علاوه بر کسب سهم اصلی بازار داخلی، امکان حضور موثر در بازارهای بین المللی را نیز داشته باشد. این مهم علاوه بر ایجاد تحول در زمینه‏های مورد فعالیت پیکسل‏پک، باعث مطرح شدن معماری ایران در سطح بین الملل و در نتیجه صادرات تکنولوژی و علم بومی ایران نیز خواهد شد