پوستر

کاغذ دیواری با طراحی خاص

فرم کلاسیک کاغذ دیواری، رنگ بندی متنوع، طرح های مدرن، بافت های طراحی شده با دست. با پوستر دیواری پیکسل پک، شما می توانید اتاق هایتان را تغییر شکل دهید، مهم نیست چه استایلی دارید! ما طرح هایمان را از برترین طراحان و نقاشان دنیا انتخاب کردیم تا دیوار خانه شما را بیاراییم. تمام پوستر ها با بالاترین کیفیت مواد اولیه و بالاترین کیفیت چاپ و بالاترین کیفیت تصویر(30.000 در 30.000 پیکسل یا 100 مگاپیکسل) تولید می شوند و به عنوان محصولی کاملاً دوستدار محیط زیست و انتی باکتریال و بهداشتی به دست مصرف کنندگان می رسد.

پوسترهای طراحان ما

طراحان خلاق پیکسل پک پوسترهایی با طرح، نقش و رنگ هایی نفیس برای حال، پذیرایی، آشپزخانه، اتاق خواب، دفتر کار و...، طراحی می کنند. اجازه دهید اتاق خواب شما با طرح های گل و مرغ بدرخشد. رنگ سفید، طرح چوب، صورتی، لیموی، سبز یا فیروزه ای آشپزخانه تان را با طرح های مدرن در هم آمیزید یا اتاق حال را با طرح های شاخه ها و گیاهان سبز استایل دهید. شبکه فروش پیکسل پک، الهام بخش شما برای انتخاب بهترین طرح ها خواهند بود.

کیفیت بالا

ما عاشق ساخت پوسترهایی با کیفیت بالا برای انواع اتاق هستیم. به همین دلیل برای گفتن تلاش هایی که در زمینه کیفیت کردیم، به شما بسیار هیجان زده ایم! ما مواد اولیه بسیاری را از سال 1394 برای تولید پوستر تست و بررسی کردیم. ما کیفیت آن ها را بارها و بارها آزمودیم. زمانی که شما به ما پوستر سفارش می دهید، ما کاملاً معتقدیم که شما مطلقاً بهترین کیفیت ممکن را دریافت خواهید کرد. اما ما هرگز درجا نمی زنیم، به همین دلیل به طور مداوم روی بافت ها و جزئیاتشان، تست چاپ تمام طرح ها و توسعه روش های بهتر مطالعه و تحقیق می کنیم و کار انجام می دهیم. ما علاقه مندیم که بدانیم مشتریان در مورد ما چطور فکر می کنند و نقطه نظرات با ارزش شما را در کارمان منعکس می کنیم تا بهتر شویم.

پوسترهای الهام بخش پیکسل پک

پوستر راه راه، بافت های درشت، رنگ های جیغ، رد قلم، سنتی، یا چند رنگ؟ با گستره بزرگی از رنگ ها و بافت ها که ما پیشنهاد می دهیم- به همراه اندکی تصویر سازی- شما به راحتی می توانید فضایی طراحی کنید که حس مدرن، منحصر بفرد، ساده مثل معماری اسکاندیناوی، کلاسیک و یا احیا کننده دهه 70 میلادی باشد. از دامنه ای بی پایان از طرح، نقش، بافت، سبک و... در گالری ای بی نظیر در سطح دنیا، که برای فضای مسکونی، اداری، تجاری، بیمارستانی و...، مناسب هستند الهام بگیرید.

پوستر برای تمامی فضا‌ها

وقتی که فضاهای عمومی را طراحی می کنید، بسیار سخت می نماید که همه سلایق را راضی کنید. بعضی می پسندند که رنگ در فضا جاری شود، در حالیکه برخی دیگر دوست دارند رنگ ها سبک و با هارمونی باشند. برخی رنگ های سرد و سایه روشن دوست دارند، و بقیه با اتمسفری با رنگ های گرم و دنج کنار می آیند. پوستر کار را ساده می کند. با گالری بسیار قدرتمند پیکسل پک می توانید مطمئن باشید که راه حلی شخصی، منحصر به فرد و با استایل در اختیار دارید که همه را راضی می کند. ما طرح هایی در انواع کلاسیک، مینیمال(اسکاندیناویایی)، مدرن، طبیعت، بافت، کودک، نوجوان، نقاشی و...، ارایه می دهیم. شما می توانید به راحتی برای دفتر کار، منزل، محوطه پذیرش، هتل ها، بیمارستان ها و...، طرح پیدا کنید.

انعطاف پذیری در طراحی پوستر

پوستر پیکسل پک طراحی شده است تا نیاز شما را برآورده کند. ما می دانیم که هیچ دو خانه، دو اتاق، دو دفتری وجود ندارند که شبیه هم باشند. به همین دلیل است که شما با ما می توانید هر طرحی را که خواستید با هر سایزی بدست آورید. فقط کافیست اندازه دیوار را بزنید و در هنگام سفارش آنلاین اندازه های گرفته شده را وارد کنید. پوستر سفارشی شما بلافاصله با برنامه خاص چاپ دیجیتال ما شروع به تولید می شود. ما این را نیز می دانیم که به تعداد آدم ها استایل و سلیقه وجود دارد، بنابراین، ما طرح هایمان را از بین چند صد هزار طرح با وسواس بسیار بالا دستچین می کنیم تا همه استایل ها و سلایق ممکن را پوشش دهیم. ما بی وققه در حال بروز رسانی آرشیو گالری خود با مدهای جدید و کارهای کلاسیک هستیم.

انتخاب طرح با کمک گالری پیکسل پک

پوستر محصولی است که باید زمانی طولانی از آن استفاده شود. باید در یک اتاق باقی بماند و حس و حال درستی به آن بدهد و برای همه لذت بخش باشد. همانند تمام تصمیمات بزرگ، ممکن است بسیار دشوار باشد که تصمیم بگیرید که چه استایلی برای شما مناسب تر است، چه سایزی نیاز دارید و چه طرحی با سایر اجزای دکوراسیون شما ست خواهد شد. با فیلتر پیشرفته گالری طرح ها ما طرح ها را بر اساس رنگ، کابرد و نوع دسته بندی کردیم تا برای پیدا کردن طرح مناسب به شما کمک کنیم. اگر هنوز در مورد بهترین انتخاب برای پوستر مطمین نیستید، بخش راهنمای اتاق پیکسل پک را ملاحظه کنید و به بخش گالری طرح ها سری بزنید. شما الهام و ایده خواهید گرفت تا شروع به استایل دادن اتاقتان به زیبایی کنید.