سقف‌ها

سقف‌های

کشسان

کشسان پیکسل پک

سیستم سقف کشسان پیکسل پک با توجه به توان طراحی بالا و استفاده از بهترین مواد اولیه مصرفی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و با تکیه بر تیم اجرایی بسیار مجرب در زمینه اجرای کشسان، اجرای کناف، اجرای کشسان و کناف به صورت تلفیقی و...، باعث شده است که سیستم سقف کشسان پیکسل پک در پروژه هایی که کیفیت و طراحی منحصر به فرد از اولویت بالایی برخوردار است به انتخاب اول تبدیل شود. با توجه به امکان چاپ سقف کشسان در ابعاد صنعتی و بزرگ و با کیفیت 300DPI کشسان طرحدار پیکسل پک از کیفیتی بسیار ممتاز و غیر قابل رقابت برخوردا باشد. قیمت کشسان حدوداً از متری 300.000 ریال تا 2.000.000 ریال متغییر می باشد که در بخش آنالیز قیمت ها قابل بررسی و مقایسه دقیقتر می باشد.

پنل‌های

سقفی

سقف‌های

تایل گچی

سیستم های سقف پیکسل پک

سقف در ساختمان از اهمیت بالایی برخوردار است و طراحی و زیبایی سقف مورد توجه دست اندرکاران صنعت ساختمان می‌باشد. سقف ها در دو نوع کلی ثابت و کاذب مورد استفاده قرار می گیرند. سقف کاذب برای محیط هایی که در سقف سازه ای آن ها تاسیسات یا دستگاه هایی وجود دارند کاربرد دارد و معمولاً از محصولاتی که دسترسی به سقف را میسر می کنند و اصطلاحاً سقف معلق هستند.

این شرکت با بهره گیری از توانمندی خود سیستم های سقفی پیکسل پک را در سه دسته بندی به عنوان راه حل هایی خلاقانه و نهایی به صنعت ساختمان معرفی می کند. طرح سقف های متنوع و انحصاری، کیفیت ممتاز محصولات، سرعت اجرای تا 50 درصد بالاتر، مقاومت بالا، وزن پایین، مقاومت در برابر آتش مطابق گرید B2 از DIN4102 و گرید E از DIN EN13501، امکان طراحی اختصاصی در ابعاد سفارشی به عنوان اولین و تنها برند در دنیا، تضمین کیفیت 300DPI، طول عمر بالا، مواد قابل بازیافت و دوستدار محیط زیست. این موارد سیستم سقف های پیکسل پک را برای استفاده در سقف آشپزخانه، سقف خانه، سقف اداری و تجاری، سقف پذیرایی، سقف لابی و... مناسب کرده است. امکان استفاده تلفیقی با سیستم های محبوب دیگری همچون سقف کاذب کناف باعث راحتتر شدن کار با این سیستم ها و محبوبیت فراوان بین مصرف کنندگان شده است.

در کلیه سقف ها طرح سقف بسیار حائز اهمیت است امروزه با استفاده از گچ بری، تکنیک های پتینه سقف یا نقاشی سقف، طلاکوبی ورق طلا و...، روح و سرزندگی در ساختمان ها ایجاد می شود. این روشها اصولاً روش هایی زمان بر و بسیار هزینه بر می باشند. پیکسل پک با تکیه بر ابزار و امکانات و قابلیت هایی که دارد کمک شایانی به طرح سقف، طرح دیوار، دکور و ایجاد تمایز و تحویل در معماری داخلی شده است.

علاوه بر کیفیت محصولات و ارایه خدمات مناسب وجود گروه های اجرایی در خصوص اجرای کشسان، اجرای تایل و...،خدمات نظارت بر اجرا در کنار آموزش رایگان مجریان و ایجاد فروم آموزشی آنلاین، که از مسئولیت های اجتماعی این شرکت می باشد؛ باعث بالاترین سطح اطمینان از محصولات و خدمات شده است.

طرح های هنری، هندسی، حجمی، سه بعدی، آسمان مجازی، آثار کلاسیک و...، کلیه سلایق را پوشش می دهند و انتخاب را برای مشتریان بسیار ساده و لذت بخش می کند. کلیه این آثار با تضمین کیفیت مطابق با ابعاد فضای مورد نیاز ارایه می شوند و کیفیت پیکسل پک را تضمین می کند.