کابینت‌ها

 • MDF نسل جدید

  امروزه انتخاب کابینت به یک چالش برای معماران و مصرف‌کنندگان تبدیل شده است. محدودیت در تنوع و انتخاب طرح، نقش و رنگ، موانعی رابرای دستیابی به انتخابی زیبا، خاص، منحصر بفرد و البته نوین بوجود می آورد.

  درنهایت کابینت ها و دکورهای قابل دسترس در بازار در اکثر موارد مشابه هم و با طرح‌های روتین بوده و در خلق هویت معماری منحصر به فرد ناکام میماند. 

  پیکسل پک با از میان برداشتن محدودیت های سابق، دری جدید در طراحی کابینت و دکور داخلی ساختمان گشوده است.

 • چگونه؟

   قابلیت شخصی سازی کامل برای دکور و کابینت، مهم‌ترین ویژگی ام دی اف پیکسل‌پک است که باعث عدم تکراری‌بودن و روتین‌شدن کابینت و دکور است.

  در این نسل از نمای کابینت و دکور، انتخاب رنگ و نقش کاملا بدون محدودیت است و محدود به رنگ بندی مشخصی نیست که می تواند باعث دستیابی بالاترین همخوانی با دکور پیرامون و امکان پیاده سازی انواع جلوه‌های بصری شامل هزاران رنگ ساده و انواع طرح‌ها و نقش‌های هنری ( با بهره‌وری از تیم فوق‌حرفه‌ای طراحی، نقاشی و نگارگری دیجیتال) را برای لوکس‌سازی را در اختیار شما قرار میدهد.

   به عبارت ساده‌تر بالاترین سطح ابتکار عمل در خلق زیبایی با شماست

  این ویژگی‌ها در کنار درخشندگی خیره‌کننده، نمای کابینت و دکور شما را به جواهری تبدیل میکند.

   

 • طراحی

  در بحث طراحی دکوراسیون داخلی همیشه انتخاب ترکیب‌بندی رنگی مناسب برای ایجاد هارمونی از مهمترین عواملی است که در گذشته با بسیاری از محدودیت ها از جمله کالیته بسیار محدود رنگی مواجه بوده. اما در این نسل دیگر محدودیتی برای انتخاب رنگ وجود ندارد و با توجه به تولید سفارشی آن امکان انتخاب همه رنگ ها (هزاران رنگ در محدوده cmyk) و ست کردن آن با سایر المان های دکوراسیون داخلی فراهم است. 

  البته تنوع رنگ نامحدود تمام ماجرا نیست. در این نسل ام دی اف امکان تولید با دیزاین گرافیکی سفارشی وجود دارد. این یعنی مشتری می تواند در سبک‌های متنوع از جملخ مدرن و کلاسیک سفارش داشته باشه شامل گستره ی نامحدودی از ایده های ناب که برای طراحان دکوراسیون امکان ایجاد فضاهایی رویایی و فوق العاده لوکس را فراهم می کند.

  دکور و کابیت شما با مجموعه ای بزرگ شامل کلکسیونی با صدها ابزار لوکس و ظریف کلاسیک که به لحاظ تنوع و ظرافت در هیچ یک از انواع ابزارهای پیش ساخته در دسترس نیستند، انواع بافت‌ها همچون پتینه و طرح چوب و سنگ (کلکسیونی) انواع طرح های مدرن مینیمال، سه بعدی و غیره اشاره می کنم که دستان طراحان را برای ایده پردازی و شاید اگر بخواهیم جسورانه بگوییم "رویا پردازی" در طراحی کاملاً باز می‌گذارد.

  طراحی با استفاده از تکنولوژی HRD(Hyper Realistic Design) صورت میگیرد که باعث ایجاد ظاهری بسیار طبیعی با جزئیات خیره‌کننده و در عین حال فوق‌العاده خاص خواهد شد.

 • ویژگی‌های فنی

  ام دی اف سوپر گلاس پیکسل پک جدیدترین نسل ام دی اف هست که با فن آوری روکش رزین در خلاء (VRC: Vaccum Resin Coating) تولید می شود.

   اولین ویژگی این نوع ام دی اف درخشندگی و جلای فوق العاده جذاب آن است که با انعکاس آینه‌ای، در بهبود نور محیط تاثیر فوق العاده ای دارد. همچنین مقاومت شگفت انگیزش در برابر حرارت رطوبت و اشعه یو وی، شستشوی بسیار ساده آن به دلیل سطح صاف و در نتیجه ارتقاء بهداشت محیط، این ام دی اف را به انتخابی مطمین تبدیل کرده.

  • تحمل رطوبت و آب(آب‌گریزی لبه‌های آسیب‌پذیر MDF)
  • تحمل اشعه UV
  • بالاترین سطح چسبندگی روکش
  • درخشندگی 95% نزدیک به شیشه
  • بالاترین تنوع در انتخاب رنگ
  • شستشوی بسیار آسان
  • طرح‌هایی نامحدود

کابینت‌

 

 

 

کمد

 

کمدتوکار

 

قفسه‌های

چوبی

کانتر

 

میز خانگی و اداری